Święto młodego wina

Lubisz wino i poszukujesz pomysłu na jesienny weekend?

Wpadnij w dniach 19-20 listopada na Słowację na 21. edycję DNI OTWARTYCH PIWNIC na Małokarpackim Szlaku Winnym. Organizatorzy wspólnie z właścicielami winnic udostępnią 116 urokliwych piwnic od Bratysławy aż po Trnavę, w których będzie można delektować się smakiem szlachetnych, regionalnych win.

Bilety wstępu w cenie 50€ (w tym talon o wartości 25€ na zakup win) można zakupić poprzez Zrzeszenie Małokarpacki szlak winny na stronie: https://mvc.sk/wydarzenie/den-otvorenych-pivnic-2021/zamowienie

Winne piwnice otwarte będą w piątek w godzinach 14:00-21:00 oraz w sobotę w godz. 12:00-21:00. Bilet upoważnia do odwiedzenia wszystkich winnych piwnic oraz degustacji regionalnych małokarpackich win. Każdy uczestnik wydarzenia otrzymuje w cenie biletu płócienny woreczek na szyję, szklany kieliszek degustacyjny, winny paszport, mapę z wykazem „Otwartych winnych piwnic” oraz gadżety winiarskie.

Wszystkim miłośnikom win oraz gęsiny polecamy to wyjątkowe winiarskie wydarzenie z niepowtarzalną atmosferą. Do zobaczenia!

Dodaj komentarz